fbpx

Powierzchnie biurowe na wynajem

Lokal | Wynajem | Bydgoszcz, Glinki

2 250 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
2 250 PLN
Cena za m2
45 PLN
Powierzchnia
50 m2
Piętro
1 / 4
Liczba pięter
4
Numer oferty
869/14580/OLW

Opis

Lokalizacja:
Prezentowane lokale znajdują się na Glinkach, na początku Parku Przemysłowego. 


Charakterystyka:
Do wynajęcia powierzchnie biurowe o zróżnicowanym metrażu. Od pojedynczych biur o wielkości około 15m2 do powierzchni typu open space o metrażu ponad 200m2.  Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji  powierzchni w zależności od potrzeb klienta.
Potrzebujesz jednego, dwóch lub trzech pomieszczeń? Nie ma sprawy. Potrzebujesz większych powierzchni, sal konferencyjnych, otwartych przestrzeni? Również znajdziesz coś dla siebie.
Różnorodność ta sprawia iż możemy dostosować ofertę do różnych potrzeb klienta.
Warto dodać, że lokale biurowe posiadają również inne udogodnienia, takie jak recepcja, klimatyzacja lub klimatyzatory, dostęp do sal konferencyjnych, czy kuchnia dla pracowników oraz toalety.

Budynek:
Budynek biurowy po remoncie, zaprojektowany według nowoczesnych standardów tak aby powstałe przestrzenie zapewniały komfort i wygodę ich użytkownikom.

Informacje dodatkowe:
Koszt najmu to 45zł/m2 netto już wraz z opłatami eksploatacyjnymi. Na terenie obiektu dostępne miejsca parkingowe. 
Dostępne również lokale biurowe w innych lokalizacjach: Okole - powierzchnie od 15 do 900m2 w cenie 50zł/m2 netto również wraz z opłatami eksploatacyjnymi,  Śródmieście - powierzchnie od 15 do 150m2, w cenie 45zł/m2 netto również wraz z opłatami eksploatacyjnymi.

Sławomir Tabaczyński

Sławomir Tabaczyński

Dodatkowe informacje

Recepcja
Tak
Ochrona
Tak
Alarm
Tak
Podwieszane sufity
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Art Centrum Nieruchomości z siedzibą przy Zamoyskiego 2A/2, 85-063 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres Biuro@art-centrum.eu… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM