fbpx

Budynki pod ośrodek/klinikę/hotel (786m2) + hala

Lokal | Sprzedaż | Prądocin

1 950 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 950 000 PLN
Cena za m2
1 318 PLN
Powierzchnia
1 479 m2
Piętro
Parter / 3
Liczba pięter
3
Numer oferty
302/14580/OLS

Opis

Na sprzedaż nieruchomość w Prądocinie o łącznej powierzchni zabudowań 1579m2 w której skład wchodzą główny budynek biurowo-mieszkalny (786m2 powierzchni użytkowej), hala (541m2) wraz z budynkiem pomocniczym (152m2) a także duża drewniana wiata. Budynki mieszczą się na działce o powierzchni 8170m2 na granicy z lasem, w bliskiej odległości do drogi asfaltowej oraz drogi krajowej 25.
Oferta skierowana od osób które szukają miejsca na prowadzenie np. domu starców czy kliniki bądź też ośrodka lub hotelu.

Charakterystyka:
Nieruchomość położona jest w Prądocinie w otulinie Puszczy Bydgoskiej w odległości około półtora kilometra od jeziora Jezuickiego oraz około 700m od Puszczy Bydgoskiej.
Trójkondygnacyjny budynek biurowo-mieszkalny (786m2 pow. użytkowej - 1010m2 pow. całkowitej) z dodatkowym poddaszem użytkowym do teraz wykorzystywany był jako ośrodek szkolenia rolniczego z pokojami sypialnymi.

W suterenie znajdują się kuchnia, oddzielna jadalnia i kotłownia, a także 8 pomieszczeń gospodarczych i dwie łazienki wraz z pralnią.
Wysoki parter budynku składa się natomiast z dużej sali wykładowej/konferencyjnej (88m2), dwóch pokoi seminaryjnych w tym jeden z kominkiem (33,5m2) a także 3 pokoje biurowe oraz dwie łazienki.
Wchodząc na piętro znajdują przestrzeń przystosowana na 5 pokoi sypialnianych z oddzielnymi łazienkami (3 z nich posiada dodatkowe pokoje na antresoli) oraz 3 większe pokoje biurowe które można bez problemu przeorganizować na własne potrzeby. Dodatkowo z klatki schodowej wejście schodami na poddasze gdzie znajdują dwa pokoje mieszkalne.
Z budynkiem graniczy duża drewniana wiata (219m2) która służy jako część parkingu dla pojazdów.

Drugą część nieruchomości stanowi wybudowana z cegły klinkierowej hala (541m2) z 6 bramami podnoszonymi (3 od frontu i 3 od tyłu) wraz z drewnianym budynkiem pomocniczym (152m2). Te budynki można wykorzystywać jak dotychczas jako pomieszczenia rolnicze lub halę lub też zaadaptować je pod pomieszczenia biurowe/mieszkalne. Hala wsparta na solidnej konstrukcji ścian zewnętrznych dzięki czemu można modyfikować jej przestrzeń dobrowolnie według własnych potrzeb.

Otoczenie budynków dopełnia przestronny teren z miejscem na palenisko naturalnie oddzielony przez gęsty las, który dodaje całemu miejscu prywatności oraz zapewnia miejsce na długie spacery. Na działce pozostaje wciąż wiele miejsca do wygospodarowania na urządzenia małej architektury, altany, ogrody z licznymi nasadzeniami czy przestrzeń do rekreacji a jeśli zajdzie taka potrzeba na dodatkowy parking.

Media i wyposażenie:
Woda z własnego ujęcia wody (hydrofor - stacja uzdatniania wody), ścieki odprowadzane są do przydomowej oczyszczalni ścieków. Prąd jedno i trójfazowy.
Budynek biurowy ogrzewany jest za pomocą pieca olejowego. Wokół budynku przygotowane jest odprowadzenie wody deszczowej.

Lokalizacja:
Prądocin, gmina Nowa Wieś Wielka. Dojazd do centrum Bydgoszczy zajmuje około 20 minut. Przystanek autobusowy w odległości 1,5 kilometra gdzie kursują autobusy linii 99 oraz PKS. W bliskiej odległości znajdują się także Delikatesy Twister a także stacja kolejowa Chmielniki. w sąsiedniej Brzozie lub Nowej Wsi Wielkiej znajdują się Dino czy Biedronka a także Szkoła Podstawowa lub Przedszkole.
W sąsiedniej Brzozie wybudowany zostanie węzeł z trasy S5/S10 co zapewni jeszcze szybszy i dogodniejszy dojazd do Bydgoszczy.

Na życzenie możemy udostępnić dokumentację budowlaną, pozwolenia, plany zagospodarowania terenu czy dodatkowe zdjęcia. Nieruchomość obecnie wynajmowana na umowie cywilno-prawnej 3msc okres wypowiedzenia.

Zapraszam m do kontaktu oraz na prezentacje:
502-627-884 Marek Pawłowski
Posiadamy również ofertę zakupu sąsiedniej nieruchomości - dworku mieszkalnego.

Dodatkowe informacje

Recepcja
Tak
Czujniki dymu
Tak
Podwieszane sufity
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Art Centrum Nieruchomości z siedzibą przy Zamoyskiego 2A/2, 85-063 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres Biuro@art-centrum.eu… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM